IX edycja gminnej ligi halowej piłki nożnej

W niedzielę 12.04.2015 r. w sali sportowej Gimnazjum w Gomulinie został rozegrany IX finałowy turniej gminnej ligi halowej piłki nożnej mężczyzn drużyn niezwiązkowych. W fazie rozgrywek eliminacyjnych uczestniczyło 13 zespołów z terenu gminy Wola Krzysztoporska. Tytuł mistrza gminnej ligi halowej piłki nożnej 2015 zdobyła drużyna LZS Woźniki. Końcowa tabela rozgrywek finałowych przedstawia się następująco:
– I miejsce LZS Woźniki,
– II miejsce LZS OLDBOY Wola Krzysztoporska,
– III miejsce LZS Glina,
– IV miejsce LZS ZORZA Bujny.
Nagrodą za zajęcie I miejsca był puchar Wójta Gminy Wola Krzysztoporska Romana Drozdka, II miejsca puchar prezesa OZPN Stanisława Sipy, III miejsca puchar v-ce przewodniczącego powiatowego zrzeszenia LZS Piotrków Tryb. Grzegorza Adamczyka, a za zajęcie IV miejsca puchar przewodniczącego społecznej sekcji piłki nożnej  gminnego zrzeszenia LZS w Woli Krzysztoporskiej Rafała Mańkowskiego. Najlepszym bramkarzem turnieju finałowego został Paweł Zajączkowski z LZS „OLDBOY” Wola Krzysztoporska. Królem strzelców został Karol Gniewaszewski z LZS Woźniki. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a mistrz ligi – LZS Woźniki – trzy piłki do gry. Celem prowadzenia ligi jest popularyzacja halowej piłki nożnej w środowisku wiejskim, podniesienie sprawności fizycznej i zdrowia poprzez upowszechnianie masowych imprez sportowych.