Nasi zapaśnicy medalistami

W dniach 10-12 kwietnia br. w Kostrzynie nad Odrą odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Kadetów w Zapasach w Stylu Klasycznym.

W zawodach wzięło udział 126 zawodników z 36 klubów, w tym ekipy zagraniczne m. in. z Białorusi, Czech, Niemiec czy Norwegii. Zawodnicy klubu LUKS 'ATHLETIC’ Wola Krzysztoporska uplasowali się na czołowych pozycjach. W kategorii do 46 kg:
– Kwapiński Szymon – II miejsce,
– Ciesielski Mariusz – III miejsce.

W kategorii do 76 kg na siódmym miejscu uplasował się Michał Jarek. W kategorii do 50 kg XV miejsce zajął Marcin Ciesielski. Drużynowo LUKS 'Athletic’ uplasował się na 10 pozycji.

W Chełmie w dniu 18 kwietnia br. podczas Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego w zapasach nastąpiło podsumowanie Rankingów Polskiego Związku Zapaśniczego za rok 2014 w grupie Młodzików i Młodziczek. W Rankingu PZZ za rok 2014 za najlepszy Uczniowski Klub Sportowy w zapasach w stylu klasycznym uznany został i tym samym zajął miejsce I miejsce na podium LUKS 'Athletic’ Wola Krzysztoporska. W Rankingu 'Klubowy Mistrz Polski’ w grupie młodzików w stylu klasycznym klub zapaśniczy z Woli zajął V miejsce. Gratulujemy!