„Oldboye” z Woli Krzysztoporskiej mistrzami gminy

Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna LZS „Oldboy” Wola Krzysztoporska podczas Mistrzostw Gminy Wola Krzysztoporska w Piłce Nożnej Drużyn 6-osobowych o puchar wójta gminy – Romana Drozdka.

Eliminacje odbyły się 14 maja na orliku przy SP Bujny. Do rozgrywek zgłosiło się 72 zawodników z 7 drużyn: LZS Wygoda, LZS Laski, LZS „Oldboy” Wola Krzysztoporska, LZS Blizin, LZS Woźniki, LZS Radziątków.
Do finałów, które miały miejsce 28 maja na boisku orlik przy Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej, awansowały: LZS Wygoda, LZS Laski, LZS „Oldboy” Wola Krzysztoporska, LZS Radziątków.

Jak wyglądała ostateczna kolejność?

I miejsce – LZS „Oldboy” Wola Krzysztoporska – puchar wójta gminy Wola Krzysztoporska Romana Drozdka
II miejsce – LZS Wygoda – puchar prezesa OZPN w Piotrowie Trybunalskim Stanisława Sipy
III miejsce – LZS Radziątków – puchar przewodniczącego Powiatowego Zrzeszenia LZS Grzegorza Adamczyka
IV miejsce – LZS Laski – puchar przewodniczącego Sekcji Piłki Nożnej Gminnego Zrzeszenia LZS Rafała Mańkowskiego
V miejsce – LZS Woźniki
VI miejsce LZS Blizin
VII miejsce – LZS Siomki

Najlepszym strzelcem turnieju został Błażej Strzelczyk (LZS „Oldboy” Wola Krzysztoporska), który zdobył 7 bramek.
Najlepszym bramkarzem okazał się Rafał Mańkowski (LZS Wygoda).

Najlepsza drużyna będzie reprezentować gminę w LETNICH IGRZYSKACH SPORTOWO-REKREACYJNYCH LZS WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO, które odbędą się 11.06.2017 r. w Spale.
Organizatorem turnieju było Gminne Zrzeszenie LZS w Woli Krzysztoporskiej, a współorganizatorami: Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Piotrkowie Trybunalskim i gmina Wola Krzysztoporska.