„Oldboye” z Woli Krzysztoporskiej mistrzami gminy

Niemal 80 piłkarzy amatorów wzięło udział w Mistrzostwach Gminy Wola Krzysztoporska w Piłce Nożnej Drużyn 7-osobowych o puchar wójta gminy Romana Drozdka.

Turniej podzielony był na dwa etapy. Eliminacje odbyły się 7 sierpnia na boisku sportowym w Blizinie. Do rozgrywek zgłosiło się 78 zawodników z 7 drużyn: LZS Wygoda, LZS Laski, LZS „Oldboy” Wola Krzysztoporska, LZS Blizin, LZS Mąkolice, LZS Woźniki, LZS Radziątków.
Do finałów, które odbyły się 21 sierpnia na boisku sportowym w Woźnikach, awansowały drużyny: LZS Wygoda, LZS Woźniki, LZS „Oldboy” Wola Krzysztoporska, LZS Blizin.

Ostatecznie najwięcej punktów i pierwsze miejsce oraz puchar wójta gminy Wola Krzysztoporska Romana Drozdka zdobył LZS „Oldboy” Wola Krzysztoporska.
Drugie miejsce i puchar prezesa OZPN w Piotrowie Trybunalskim Stanisława Sipy wywalczył LZS Wygoda.
Tuż za nim uplasowała się drużyna LZS Woźniki nagrodzona pucharem przewodniczącego Powiatowego Zrzeszenia LZS Grzegorza Adamczyka.
Na kolejnych miejscach znaleźli się: IV – LZS Blizin (puchar p.o. przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS Tomasza Woźniaka), V – LZS Radziątków, VI – VII LZS Mąkolice, VI –VII LZS Laski.
Za najlepszego strzelca mistrzostw uznano Błażeja Strzelczyka (LZS „Oldboy” Wola Krzysztoporska) – 8 bramek, a najlepszym piłkarzem został Dariusz Gajda (LZS Woźniki).
Uroczyste wręczenie pucharów i nagród zwycięskim drużynom odbędzie się podczas Dożynek Gminnych w Glinie już w najbliższą niedzielę (28 sierpnia).
Organizatorem turnieju było Gminne Zrzeszenie LZS w Woli Krzysztoporskiej, a współorganizatorami – Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Piotrkowie Trybunalskim, Gmina Wola Krzysztoporska, LZS Blizin i LZS Woźniki.