Strzelali z kbks-u

Młodzież z ZS CKP w Bujnach wzięła udział Młodzieżowym Międzyszkolnym Turnieju Strzeleckim z kbks dla szkół ponadgimnazjalnych powiatu piotrkowskiego.

Turniej odbył się 25 września na strzelnicy Polskiego Związku Łowieckiego w Piotrkowie Trybunalskim.
Celem zawodów było wyłonienie najlepszych zawodników oraz popularyzacja strzelectwa sportowego. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Bujnach reprezentowali: Milena Tasarz (II LOP), Monika Tasarz (II LOP), Ilona Świątek (III LOP), Igor Krawczyk (III LOW), Mateusz Wiernicki (III LOW) i Jakub Sadura (III LOW), którzy wywalczyli IV miejsce w punktacji drużynowej. Dodatkowo Milena Tasarz zajęła II miejsce w klasyfikacji indywidualnej dziewcząt, a Igor Krawczyk III miejsce wśród chłopców. Zdobyli oni również najwięcej punktów, spośród wszystkich uczestników zawodów, strzelając z pozycji leżącej – 90 pkt Milena i 88 pkt Igor. Opiekunem drużyny była Jolanta Kordowiak.