Ale, ale będzie fajnie!

A gdzie? Oczywiście w Woli Krzysztoporskiej podczas Święta Gminy. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Andre znany chociażby z takiego hitu, jak „Ale, ale Aleksandra”.

Wójt, Rada Gminy oraz Gminny Ośrodek Kultury w Woli Krzysztoporskiej serdecznie zapraszają na Święto Gminy Wola Krzysztoporska, które odbędzie się 4 czerwca 2017 r.

Dziać się będzie u nas przez dwa dni, chociaż główne obchody zaplanowano na niedzielę (4.06).
Dzień wcześniej – w sobotę (3 czerwca) zapraszamy na spartakiadę sportową z rodzinnymi atrakcjami na boisku przy ul. Cmentarnej w Woli Krzysztoporskiej, której organizatorami są Gminne Zrzeszenie LZS w Woli Krzysztoporskiej i LUKS „Gryf” Bujny. A w programie znajdą się m.in.:
– Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Szkół Podstawowych w zapasach – styl klasyczny;
– Rodzinny turniej siatkówki 3-osobowej;
– Strażacki tor przeszkód MEGA FIREFIGHTER;
– Mistrzostwa Gminy w Piłkę Nożną (chłopcy do lat 18);
– Zumba;
– Spartakiada Przedszkolaka – gry i zabawy dla dzieci;
– Zabawa w pianie;
– Malowanie twarzy.
Szczegóły i regulaminy poszczególnych konkurencji TUTAJ
Kto wolałby nieco bardziej statyczną rywalizację, może wziąć udział w zawodach wędkarskich w miejscowości Wygoda (od godz. 9.00 do godz. 12.00).

Następnego dnia (4.06) spotykamy się także na boisku sportowym przy ul. Cmentarnej. O godzinie 13.30 rozpoczniemy kolorowym i wesołym programem dla dzieci „W Krainie Jaskiniowców”.
Nieco później zaprezentować się będą mogli laureaci konkursów wokalnych i tanecznych. Wystąpią też lokalne zespoły dziecięce i młodzieżowe, a po nich Orkiestra Dęta z Gomulina.
Około godziny 17.00 nastąpi uroczyste otwarcie Święta Gminy Wola Krzysztoporska oraz wręczenie nagród dla sportowców i wędkarzy.
A później zakróluje muzyka.
Jako pierwsza na scenie pojawi się Sara Pach, autorka muzyki i tekstów, grająca na pianinie i gitarze, laureatka wielu konkursów muzycznych, mająca za sobą współpracę ze Sławkiem Załeńskim – liderem grupy Manchester oraz raperem Jackiem MEZO Mejerem („Niepodzielni”).

Zabawę na resztę wieczoru zapewnią natomiast zespoły disco polo – najpierw Kamikadze i Non Stop, a później (ok. godz. 21.00 ) gwiazda – Andre, który z pewnością zaśpiewa przebój znany przez wszystkich miłośników dobrej, tanecznej zabawy „Ale, ale Aleksandra”.
Ale i to nie będzie jeszcze koniec świętowania, bo na finał przewidziano pokaz sztucznych ogni i zabawę z zespołem tanecznym do północy.
Oczywiście podczas całej imprezy dzieci będą mogły korzystać z przygotowanego dla nich wesołego miasteczka, a dorośli z ogródków gastronomicznych.

Załączniki do pobrania:

# Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
1 pdf Regulamin Święta Gminy Wola Krzysztoporska 2017 428 KB 377
2 pdf Regulamin boiska przy ul. Cmentarnej 861 KB 354