Kierownik Referatu Wodociągów i Kanalizacji Urzędu Gminy Wola Krzysztoporska alarmuje, że w ostatnich dniach zaobserwowano znacznie zwiększone zużycie wody z wodociągu publicznego w Gomulinie.
Może to być spowodowane awarią i wyciekiem wody z sieci wodociągowej lub z instalacji wewnętrznej na prywatnej nieruchomości. Mimo prowadzonych w tym zakresie czynności pracownikom referatu, jak dotąd, nie udało się ustalić źródła wycieku.
Apelujemy więc do mieszkańców o sprawdzenie własnych przyłączy wodociągowych, ale też o obserwację, czy na terenie obsługiwanym przez stację uzdatniania wody w Gomulinie nie występują wycieki wody, np. do rowu czy na ulicę.
Informację o ewentualnych wyciekach wody prosimy zgłaszać niezwłocznie telefonicznie na numery telefonów:
kom. 665-303-552 Mateusz Małecki (konserwator)
kom. 695-656-069 Janusz Furczyński (konserwator)
kom. 697 607 647 Arkadiusz Szmalec (kierownik referatu)
Za każdą informację z góry dziękujemy!
