Bieg i koncert z okazji Święta Niepodległości

Najpierw bieg, później koncert. Tak 11 listopada w gminie Wola Krzysztoporska obchodzić będziemy Narodowe Święto Niepodległości.

Obchody naszego narodowego święta rozpoczną się w Woli Krzysztoporskiej już o godz. 14.00. Wtedy to ze stadionu lekkoatletycznego przy Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Woli Krzysztoporskiej (ul. Kościuszki 32) ruszy Bieg Niepodległości. Bieg główny (kategoria OPEN kobiet i mężczyzn) rozegrany zostanie na nieprzypadkowym dystansie 1918 m. Rywalizować będą też chłopcy i dziewczęta ze szkół podstawowych i gimnazjów.
Zgłoszenia na formularzach (w/g załączonego wzoru) przyjmuje Biuro Biegu 44 616-38-60 do dnia 10 listopada 2014 r. lub bezpośrednio przed biegiem.

Po południu – o godz. 18.00 – na uroczysty koncert z okazji 97. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zaprasza Gminny Ośrodek Kultury w Woli Krzysztoporskiej. W programie znajdą się występy młodzieży z ZSG w Woli Krzysztoporskiej, występ zespołu Pasjonatki i koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu Radosława Blonki.

Załączniki do pobrania:

# Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
1 doc REGULAMIN Biegu Niepodległości 43 KB 508