Bogdanów i Kozierogi rozpoczęły cykl wakacji z GOK-iem

dzieci podczas zabawy w pianie

Wakacje z GOK-iem na terenie gminy Wola Krzysztoporska rozpoczęte. To cykl rodzinnych festynów w kilku miejscowościach. Ten pierwszy odbył się 9 lipca w Bogdanowie. A już dzień później bawili się mieszkańcy wsi Kozierogi.

plakat wakacje z GOK-iem w terenie– Dziękujemy za miłe przyjęcie i za wielkie zaangażowanie lokalnej społeczności. Przede wszystkim za wspólne działania KGW, OSP Bogdanów oraz sołtysa wsi. Dziękujemy także za obecność ks. wikariusza z parafii w Bogdanowie. Sołectwo Bogdanów zorganizowało wakacje na medal! A wszystko wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Woli Krzysztoporskiej – mówił po festynie w Bogdanowie dyrektor GOK Marcin Pawlikowski.
Już dzień później (10 lipca) wakacje z GOK-iem zawitały do sołectwa Kozierogi. – Podczas naszych wspólnych pikników zapewniamy animatorów, dmuchaną zjeżdżalnię, a także konkursy i zabawy. Tak było też w Kozierogach – dodaje dyrektor GOK.
– Wcześniej, podczas spotkania z KGW z terenu naszej gminy została powołana komisja, która demokratycznie przeprowadziła losowanie miejscowości, w których w tym roku odbędą się wakacje z GOK-iem. Ostatecznie wytypowane zostały następujące miejscowości: Bogdanów (9.07), Kozierogi (10.07), Ludwików-Laski (15.07), Borowa (7.08) – dodaje dyrektor GOK.
Zapraszamy na kolejne festyny!

Fot. GOK w Woli Krzysztoporskiej (autor Radek Cieniewski)