Broń się. Nie trać wiary!

Koncert profilaktyczny pt. „Broń się. Nie trać wiary” w wykonaniu Piotra „Lupi” Lubertowicza odbył się 22 października 2018 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Bujnach.

Piotr Lubertowicz jest bluesowo-rockowym gitarzystą i wokalistą. Przez wiele lat tworzył i koncertował z takimi zespołami, jak: Nocna Zmiana Bluesa, Monkey Business, Chłopcy z Placu Broni, Krzysztof Ścierański, Jacek Dewódzki.
Jako młody chłopak zapragnął zostać piłkarzem, jednak uległ wypadkowi, który mu to uniemożliwił. Przypadek sprawił, że został muzykiem. Niestety, zafascynowany środowiskiem muzycznym, sięgnął po alkohol oraz narkotyki i stał się osobą uzależnioną od substancji psychoaktywnych. Świadom wielu niebezpieczeństw i pokus czyhających na młodzież, mówił o potrzebie przyjaźni, marzeń i tęsknocie za lepszym. Swoje opowiadania przeplatał śpiewem i grą na gitarze.
Spotkanie odbyło się dzięki pomocy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Woli Krzysztoporskiej, która zorganizowała i sfinansowała koncert.