W Bujnach bawiły się całe rodziny

„Rodzinnie, zdrowo i na sportowo” było 11 czerwca w Bujnach. Piknik rodzinny przy Szkole Podstawowej zorganizowała Rada Rodziców we współpracy z dyrekcją szkoły i nauczycielami.

Każdy, kto tego dnia odwiedził Szkołę Podstawową w Bujnach, mógł liczyć na wiele atrakcji. Były konkursy prowadzone przez nauczycieli (przeciąganie liny, konkurs na ekologiczny strój z papieru toaletowego), zawody sportowe, wystawa prac przygotowanych przez dzieci, a nawet loteria fantowa, w której każdy los wygrywał. Nie lada atrakcją były też występy kabaretu złożonego z uczniów klasy 6. Było naprawdę śmiesznie!
Wielki entuzjazm wśród dzieci wzbudziła zafundowana przez strażaków piana i kurtyna wodna, a także przejazdy na sygnale. Dzięki funkcjonariuszom z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie dzieci mogły przymierzyć policyjny strój, a nawet wsiąść do radiowozu. Dla najmłodszych było też malowanie twarzy. Dorośli mogli liczyć na zabawę taneczną pod gwiazdami, a wszystko zakończył pokaz sztucznych ogni.
Za drobną opłatą można też było skorzystać z pysznych przekąsek przygotowanych przez rodziców. Były kiełbaski z grilla, pierogi, bigos, domowe ciasta i niezwykłe, owocowe koktajle ze świeżych owoców.
Całkowity dochód z imprezy przeznaczony będzie na potrzeby Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej w Bujnach.