Było dużo zdrowej zabawy

Były quizy, konkurencje sportowe i nagrody. W czwartek, 27 sierpnia na orliku przy Gminnym Ośrodku Kultury zorganizowano zabawy dla dzieci. Animatorzy z Dąbrowy Górniczej przyjechali do Woli Krzysztoporskiej dzięki współpracy GOK i Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Podczas dwugodzinnego spotkania dzieci bawiły się świetnie za sprawą przeprowadzanych zabaw, quizów, konkursów czy konkurencji sportowych z nagrodami. Zabawom nawiązującym do zdrowego stylu życia poprzez zdrowe odżywianie towarzyszyła niezwykle energetyczna muzyka wprawiająca w radosny nastrój. Najmłodszym najbardziej podobało się przeciąganie liny, wspólne tworzenie zwierzątek z balonów oraz wyginanie ciała pod obniżającą się belką. Dodatkową atrakcja była także wielka dmuchana zjeżdżalnia z torem przeszkód, na której szczególnie chętnie bawiły się najmłodsze dzieci.
Czwartkowa impreza okazała się wspaniałym zakończeniem wakacji. Dopisała piękna, słoneczna pogoda i znakomity humor.
– Dziękujemy wszystkim małym uczestnikom i ich opiekunom za przybycie i wspólną zabawę, a także udział w innych zajęciach wakacyjnych prowadzonych w GOK. Zachęcamy jednocześnie do odwiedzania naszej strony internetowej www.gok-wola.pl i zapoznania się z naszą ofertą na nowy rok – zachęcali organizatorzy zabawy – dyrektor i pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury oraz przewodnicząca GKRPA.