Chcesz założyć biznes? Dowiedz się, jak?

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Piotrkowie Trybunalskim Oddział Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi zaprasza na seminarium „ABC BIZNESU” poświęcone finansowo-prawnym aspektom planowania, założenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Seminarium odbędzie się w terminie 6-8 lutego 2019 roku w godz. 9.00 – 14.00 w siedzibie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Starowarszawska 4.

Spotkanie adresowane do osób planujących uruchomienie własnej działalności gospodarczej prowadzone będzie przez doradców zawodowych oraz ekspertów z instytucji i organizacji wspierających przedsiębiorczość.
BLOKI TEMATYCZNE:
1. Ja jako przedsiębiorca – zajęcia warsztatowe pt. „Zostań Rockefellerem”
2. Instrumenty finansowego i merytorycznego wsparcia dla małej przedsiębiorczości.
3. Obowiązki przedsiębiorcy wynikające z prowadzenia własnej firmy.

Udział w seminarium jest bezpłatny.

Aby zarejestrować się na seminarium, należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy (fax: 44 647 74 01, e-mail: cizpt@wup.lodz.pl lub dostępny na stronie: http://wuplodz.praca.gov.pl/formularz) i w załączeniu. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące spotkania można uzyskać pod numerem tel. 44 649 60 87 oraz pod adresem e-mail: cizpt@wup.lodz.pl.

Załączniki do pobrania:

# Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
1 doc ABC2019_formularz zgłoszeniowy 142 KB 349