Coraz mniej dni do matury

A co roku przypomina o tym uczniom kończącym szkoły średnie tradycyjna studniówka. W połowie stycznia hucznie świętowali ją ci z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Bujnach.

„Jest taki dzień, tak przyjemny, choć styczniowy. Jest taki wieczór – uroczysty, nastrojowy. Jest taka noc, by przetańczyć ją aż do rana. To właśnie nasz bal, nasza studniówka oczekiwana” – takimi słowami uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Bujnach 14 stycznia powitali na balu studniówkowym dyrekcję szkoły, zaproszonych gości, wychowawców, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców oraz uczestniczącą w balu młodzież. Nie zabrakło podziękowań i ciepłych słów ze strony klas maturalnych: III Low/ Lop, IV Tw/Tr, IV Tż/Tl.
Po części oficjalnej bal rozpoczął polonez z serialu „Czas honoru”. Na parkiecie sali we Włodzimierzowie do białego rana wspaniale bawili się wszyscy uczestnicy studniówki. To były ostatnie dla maturzystów beztroskie chwile przed egzaminem maturalnym. Wychowawcy klas: Dorota Szeidl, Iwona Gemel i Jolanta Kordowiak częstowały swoich wychowanków wspaniale udekorowanym tortem.
Przyszłych maturzystów odwiedzili wójt gminy Wola Krzysztoporska Roman Drozdek z żoną.