Święto Gminy Wola Krzysztoporska z zespołem Akcent i Zenonem Martyniukiem

Spotykamy się 19 czerwca, aby obchodzić Święto Gminy Wola Krzysztoporska. I – mamy nadzieję – że będzie to spotkanie w naprawdę dużym gronie.

W tym roku stawiamy po prostu na świetną zabawę, a tę z pewnością zagwarantuje zaproszona gwiazda – legendarny już zespół Akcent z charyzmatycznym wokalistą Zenonem Martyniukiem. To prawdziwa ekstraklasa wśród zespołów disco polo, które na nowo zyskuje rzesze wielbicieli. Takich rzeszy wielbicieli spodziewamy się właśnie na koncercie zespołu Akcent, który rozpocznie się o godzinie 17.00.

Ale to oczywiście nie wszystko, na co będzie można liczyć tego dnia. Już od godziny 15.00 na scenie usytuowanej na boisku sportowym przy ul. Cmentarnej w Woli Krzysztoporskiej, trwać będą występy artystyczne lokalnych zespołów. O godzinie 16.00 gospodarze gminy oficjalnie powitają zebranych, a później zagra orkiestra z Gomulina. Tuż przed występem gwiazdy wszystkich – „od juniora do seniora” – rozgrzeje energetyczna zumba.
Po gorących emocjach związanych z występem zespołu Akcent nastąpią nie mniejsze, bo związane z wręczeniem nagród i pucharów w przeprowadzanych tego dnia konkursach. A później zagra jeszcze zespół GRABQ. Rozbawieni uczestnicy Dni Gminy Wola Krzysztoporska będą mogli także potańczyć przy towarzyszeniu zespołu muzycznego, a w przerwie obejrzeć pokaz sztucznych ogni (ok. godz. 21.50).
Przez cały czas trwania imprezy dzieci będą mogły korzystać z wesołego miasteczka, malowania twarzy, a dorośli z bufetów gastronomicznych i ogródka piwnego.
Serdecznie zapraszamy 19 czerwca do Woli Krzysztoporskiej!

Program:

15.00 – Występy artystyczne lokalnych zespołów
16.00 – Oficjalne otwarcie i powitanie
16.20 – Koncert Orkiestry z Gomulina
16.50 – „Od juniora do senior”- czyli ZUMBA dla wszystkich
17.00 – GWIAZDA WIECZORU koncert zespołu AKCENT
18.00 – Wręczenie nagród i pucharów
18.30 – Koncert zespołu GRABQ
19.30 – I część zabawy tanecznej z zespołem muzycznym
21.50 – Pokaz sztucznych ogni
22.00 – II część zabawy tanecznej z zespołem muzycznym
23.30 – Zakończenie imprezy

Ponadto:

– konkursy z nagrodami
– wesołe miasteczko
– bufety gastronomiczne
– ogródek piwny
– malowanie twarzy