Jak dojechać na koncert Zenona Martyniuka do Woli Krzysztoporskiej?

Już w najbliższą niedzielę (19 czerwca) Święto Gminy Wola Krzysztoporska. Początek zabawy o godzinie 15.00. A już o 17.00 koncert zespołu Akcent. Jak dojechać i przede wszystkim gdzie zaparkować, żeby bezpiecznie dotrzeć na miejsce koncertu, czyli boisko sportowe przy ul. Cmentarnej?

Jak będzie wyglądała organizacja ruchu w Woli Krzysztoporskiej od godz. 9.00 w dniu 19 czerwca do godz. 10.00 dnia 20 czerwca?
Pierwsza ważna informacja jest taka, że ul. Cmentarna od skrzyżowania z ul. Kościuszki do ul. Letniej będzie wyłączona z ruchu kołowego. Jednokierunkowa będzie ul. Letnia (kierunek ruchu od ul. Cmentarnej do ul. Wesołej). Dojazd do ul. Spacerowej będzie możliwy jedynie od strony Radziątkowa poprzez ul. Cmentarną i Letnią.
Ul. Niecała będzie ul. ślepą (wjechać będzie można od ul. Kościuszki; zamknięta będzie przy ul. Letniej).
Za utrudnienia przepraszamy!

Ważne też, gdzie będzie można zaparkować.
Wjeżdżający od strony Piotrkowa Trybunalskiego (ul. Piotrkowską), tuż za parkiem mogą skręcić w lewo, w ul. Działkową, a następnie, dojeżdżając do rozwidlenia dróg, w prawo, w ul. Południową. Kilkadziesiąt metrów za skrzyżowaniem, po prawej stronie usytuowany będzie pierwszy parking (na mapie parkingi oznaczone są kolorem zielonym).
Parking dla wjeżdżających od strony Parzniewic lub zjeżdżających z trasy szybkiego ruchu w Jeżowie będzie usytuowany przy ul. Cmentarnej (po lewej stronie).
Kolejny parking znajdował się będzie przy ul. Kościuszki tuż za skrzyżowaniem z ul Cmentarną po stronie prawej (byłe targowisko). Kolejny będzie usytuowany – jadąc dalej ul. Kościuszki – po stronie lewej (za marketem Dino).
Parking dla osób z kartami VIP będzie się znajdował przy ul. Kościuszki (w pobliżu Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego).
Gdyby miejsc na wyznaczonych parkingach zabrakło, awaryjnie zaparkować będzie można nieco dalej – wjeżdżając od strony Piotrkowa (Bujen, Siomek) – na działkach gminnych znajdujących się przed firmą Cermont.
Trzeba też pamiętać, że będzie to tzw. impreza masowa. Dla bezpieczeństwa będzie więc obowiązywał zakaz wnoszenia na boisko sportowe szkła, metalu, ostrych narzędzi, broni itp. Możliwe będą kontrole bagażu. Będzie też obowiązywał zakaz wnoszenia alkoholu, a osoby nietrzeźwe nie będą miały wstępu na boisko.
Prosimy uczestników imprezy o zapoznanie się z regulaminem imprezy, który będzie umieszczony przy wejściu na boisko, oraz przestrzeganie jego zapisów.

Więcej o programie Święta Gminy Wola Krzysztoporska TUTAJ.