Dopisz swój pomysł do lokalnej strategii!

Mariusz Szklarek, sekretarz Zarządu LGD „BUD-UJ RAZEM”.

– Masz pomysł na zmiany i potrzebujesz środków, by go zrealizować? Włącz się w tworzenie lokalnej strategii rozwoju – zachęca Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „BUD-UJ RAZEM”. Spotkanie w tej sprawie odbyło się 20 sierpnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej.

Jeszcze do końca przyszłego tygodnia (do 28 sierpnia) każdy, kto ma pomysł na rozwój swojej miejscowości czy swojego biznesu, może zgłosić swoje propozycje Lokalnej Grupie Działania „BUD-UJ RAZEM”. To na podstawie tych propozycji tworzona będzie strategia, zgodnie z którą rozdysponowane zostaną środki, którymi dysponować będzie stowarzyszenie w latach 2014 – 2020. Między innymi o tym mówiono podczas spotkania z przedstawicielami LGD w Woli Krzysztoporskiej.
– Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współtworzenia dokumentu, który w przyszłości pozwoli nam realizować działania przyczyniające się do rozwoju naszych miejscowości i gmin – mówił Mariusz Szklarek, sekretarz Zarządu LGD „BUD-UJ RAZEM”.
Warto dodać, że 50% środków z tego okresu programowania przeznaczonych będzie dla przedsiębiorców. Ale szanse będą też miały małe projekty grantowe (wartość pojedynczego projektu nie może być wyższa niż 50 tys. złotych oraz niższa niż 5 tys. złotych).
Przypomnijmy, że gmina Wola Krzysztoporska jest partnerem LGD „BUD-UJ RAZEM” od 2011 roku.
Niżej dołączamy ankietę i fiszkę (do prezentacji własnego pomysłu), które będą pomocne w tworzeniu strategii.

Wypełnioną ankietę i fiszkę można przesyłać listownie pod adresem LGD „BUD-UJ RAZEM”,ul.Rokicińska 6, 97-225 Ujazd; lub mailowo biuro@buduj.eu.

Załączniki do pobrania:

# Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
1 doc Ankieta BUDUJ 222 KB 548
2 pdf Fiszka projektowa (1) 291 KB 544