Dzieci i aktorzy szukali Mikołaja

dzieci z Mikołajem na scenie

Co się stało z Mikołajem? Takie pytanie zadawały sobie dzieci podczas spektaklu świątecznego, który odbył się 13 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej w ramach zadania realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Woli Krzysztoporskiej z programu dotacyjnego Województwa Łódzkiego i Regionalnego Centrum Pomocy Rodzinie w Łodzi pod nazwą Samorząd Przyjazny Rodzinie 2023 – „W rodzinie siła, gdy samorząd jej sprzyja”.

– W związku z tym, że przedstawienie przypadło na okres przedświąteczny, na deskach teatralnych pojawił się skrzat, którego arcyważnym zadaniem okazało się być odnalezienie Mikołaja – opowiadają organizatorzy przedsięwzięcia.
W przedstawieniu wzięli udział nie tylko aktorzy teatru TAK, ale również zgromadzona publiczność. – Był to czas spędzony na miłym oglądaniu i na próbowaniu swoich sił chociażby podczas jazdy na reniferze, na nauce tańca animacyjnego czy rozwiązywaniu zagadek. Tradycyjnie dla uczestników spotkania nie zabrakło poczęstunku i słodkości. Dzieci i dorośli zgromadzeni na widowni bawili się przednio. Dziękujemy wszystkim uczestnikom tego wydarzenia.
Zadanie finansowane z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego
Baner województwo łódzkie dotacje 2023

Fot. GOPS Wola Krzysztoporska