Dziękuję za zaufanie!

Szanowni Państwo, Mieszkańcy gminy Wola Krzysztoporska!

Dziękuję, że po raz kolejny obdarzyli mnie Państwo swoim zaufaniem, okazując je 21 października kartą wyborczą. Dziękuję za każdy głos i za wsparcie, które okazywali mi Państwo nie tylko w trakcie kampanii, ale i przez poprzednie kadencje. To ogromne zobowiązanie! To duże poparcie dodało mi jeszcze więcej energii i motywacji do dalszego działania, co zapewne przełoży się na jeszcze lepsze efekty dla naszej gminy.

Dziękuję wszystkim, którzy poszli do wyborów, wypełniając swój obywatelski obowiązek. Także tym, którzy oddali swój głos na innych kandydatów. Możemy się różnić, ale bezcenne i godne podziwu jest zaangażowanie w sprawy naszej Małej Ojczyzny. Wszystkich, którym zależy na rozwoju gminy Wola Krzysztoporska, zapraszam do współpracy.

Gratuluję też radnym wybranym na nadchodzącą kadencję, życząc im i sobie dobrej współpracy oraz wzajemnego szacunku, zrozumienia i umiejętności osiągania kompromisu. Mam nadzieję, że przez kolejnych pięć lat w atmosferze konstruktywnej dyskusji będziemy podejmować najlepsze dla naszej społeczności decyzje.

Oddaję do dyspozycji swoją wiedzę, doświadczenie, uczciwą, ciężką pracę i podejmuję się dalszej publicznej służby. Przed nami kolejne duże projekty!

Jeszcze raz bardzo dziękuję za zaufanie i poparcie!

Roman Drozdek
Wójt gminy Wola Krzysztoporska