Fajdek dopingował lekkoatletów z Woli Krzysztoporskiej

Grupa młodych lekkoatletów z numerami sartowymi na piersiach stoi z trenerem na dużej hali sportowej o półokrągłym sklepieniuz trenerem

W Spale odbyły się 8 grudnia Indywidualne Halowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce. W zawodach tych wzięła również udział siedmioosobowa reprezentacja Szkoły Podstawowej w Woli Krzysztoporskiej. Młodych lekkoatletów dopingował mistrza świata w rzucie młotem Paweł Fajdek.

Na hali sportowej stoją trzej chłopcy z mistrzem świata Pawłem Fajdkiem– Nasi uczniowie startowali w różnych konkurencjach, walczyli do końca, zaprezentowali prawidłową postawę sportowca i wykazali się dużymi umiejętnościami oraz wiedzą z poszczególnych dyscyplin lekkoatletycznych – mówi opiekun sportowców z Woli Krzysztoporskiej Hubert Zawiślak.
A oto miejsca, jakie wywalczyli:
Lidia Haładaj 60 m 12 miejsce
Amelia Wojtczyk 60 m 14 miejsce
Bartosz Kulka 200 m 7 miejsce
Oliwier Bugała 200 m 12 miejsce
Łukasz Dworzyński pchnięcie kulą 7 miejsce
Wiktoria Babiarczyk skok w dal 7 miejsce
Talula Ciesielska skok w dal 9 miejsce
Dwie dziewczynki stoją z mistrzem świata Pawłem FajdkiemBardzo miłym akcentem podczas tych zawodów była obecność czterokrotnego mistrza świata w rzucie młotem Pawła Fajdka, z którym uczniowie z Woli Krzysztoporskiej zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie. Mogli też dowiedzieć się więcej na temat prawdziwego treningu i wyrzeczeń związanych z uprawianiem sportu.