Festyn w Jeżowie dla dużych i małych

Były atrakcje dla najmłodszych, była zabawa dla dorosłych. W Jeżowie w sobotę (18 lipca) mieszkańcy spotkali się podczas festynu zorganizowanego przez sołectwo.

We wspólnej zabawie zorganizowanej przez Radę Sołecką w Jeżowie wzięło udział około 100 osób. Impreza zaczęła się o godzinie 16.00. Dla dzieci były najróżniejsze atrakcje: dmuchana zjeżdżalnia, wata cukrowa, pop-corn, malowanie twarzy i ciekawe konkursy z nagrodami. Gratisowo maluchu dostały soczki, batoniki, lody, napoje, ciasto i owoce kupione przez sołectwo.
W godzinach wieczornych, czyli od 21.00 przy muzyce zespołu COMPAKT oraz DJ-u bawili się dorośli częstowani kiełbasą z grilla, ogórkiem oraz pajdą chleba ze smalcem.
– Impreza była naprawdę udana, mimo że próbowała ją nam popsuć pogoda – mówi Anetta Barczyk, sołtys Jeżowa. – Ale nawet burza udowodniła, że mieszkańcy angażują się we wspólne przedsięwzięcie – wszyscy ratowali wyposażenie i przenosili je na salę. Tam też kontynuowaliśmy zabawę do białego rana. Widać, że mieszkańcy czekają na takie festyny i już pytają, kiedy następny – dodaje Anetta Barczyk.