Gdzie się znajdują książki polowań?

Książka polowań w wydaniu tradycyjnym, papierowym i jako aplikacja w telefonie
www.kniejajeleniagora.pl

Obwieszczenie w sprawie miejsca przechowywania książki ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym oraz sposobie udostępniania informacji zawartych w książce ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym i ich zakresie.

Zgodnie z art. 42b ust. 1d ustawy Prawo Łowieckie (Dz. U. 2020.1683 tj.) Wójt Gminy Wola Krzysztoporska informuje, że na terenie gminy Wola Krzysztoporska znajduje się sześciu zarząd¬ców/ dzierżawców obwodów łowieckich;

Koło Łowieckie Nr 2 „Wrzos” w Bełchatowie- obwód łowiecki nr 217. Książka ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym prowadzona jest w formie elektronicznej EKEP.

Koło Łowieckie Nr 4 „Darz Bór” w Bełchatowie – obwód łowiecki nr 249. Książka ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym znajduje się pod adresem Zdzieszulice 13, 97-400 Bełchatów.

Koło Łowieckie Nr 20 „Sokół” w Bełchatowie- obwód łowiecki nr 251. Książka ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym prowadzona jest w formie elektronicznej PZŁ EKEP.

Koło Łowieckie Nr 18 „Racjonalne Łowiectwo” w Borowej – obwód łowiecki nr 250. Książka ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym prowadzona jest w formie elektronicznej PZŁ pod tytułem Nasze Łowy.

Koło Łowieckie Nr 22 „Darz Bór” w Piotrkowie Trybunalskim – obwód łowiecki nr 188, 190. Książka ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym prowadzona jest w formie elektronicznej PZŁ EKEP.

Koło Łowieckie Nr 24 „Orzeł” w Piotrkowie Trybunalskim – obwód łowiecki nr 220. Książka ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym znajduje się pod adresem Wygoda 48a, 97-371 Wola Krzysztoporska.

Pełna treść obwieszczenia w załączeniu.
(Fot. www.kniejajeleniagora.pl)

Załączniki do pobrania:

# Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
1 pdf Książka polowań 259 KB 149