Giełda pracy w Woli Krzysztoporskiej!

Już w najbliższy piątek (22 czerwca) w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej odbędzie się Giełda Pracy. Rekrutacja dotyczyć będzie pracowników linii produkcyjnej.

Jedna z piotrkowskich firm poszukuje pracowników linii produkcyjnej. Rekrutacja pracowników i zapoznanie ze szczegółami oferty odbędą się 22 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej, ul. Południowa 2 od godziny 11.00.
W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 695-060-157.

Oferta pracy:

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

PRACA – Pracownik linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w zespole

Zadania:

  • podstawowa obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • kontrola jakości wyrobu
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjną pracę w znanej , stabilnej i rozwijającej się firmie
  • możliwość stałego zatrudnienia
  • możliwość zapoznania się z firmą przed podjęciem zatrudnienia
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • atrakcyjny system premiowania pracowników
  • zestaw benefitów np. OK system
  • możliwość szybkiego zatrudnienia przez zakład

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy na Giełdę Pracy, która odbędzie się w dniu 22.06.2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury, ul. Południowa 2 Wola Krzysztoporska o godzinie 11:00.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny na numer: 695-060-157.