Gminny konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy

Wieńce dożynkowe ustawione na stole; przed nimi chleby

Gminny Ośrodek Kultury w Woli Krzysztoporskiej zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na „Najładniejszy wieniec dożynkowy”. Konkurs adresowany jest do sołectw, stowarzyszeń, zespołów, oraz kół gospodyń wiejskich z terenu gminy Wola Krzysztoporska.

Oceny wieńców dożynkowych dokona Komisja Konkursowa w dniu 29 sierpnia 2021 r. po uroczystej mszy świętej dziękczynnej w intencji rolników w kościele pod wezwaniem Trójcy Przenajświętszej w Bogdanowie.
Każde sołectwo może zaprezentować w konkursie jeden wieniec, a zgłoszenia przyjmowane są do 22.08.2021 r. osobiście lub telefonicznie pod numerem tel. (44) 616 31 85 w GOK w Woli Krzysztoporskiej (ul. Południowa 2).
Zgłoszony wieniec musi zostać dostarczony na plac przed kościołem, pw. Trójcy Przenajświętszej w Bogdanowie do godz. 11.00 w dniu 29.08.2021 r. i zaprezentowany o godz.11.30 podczas mszy świętej dziękczynnej w intencji rolników.
Co ważne – każdy wieniec musi być wykonany samodzielnie przez zgłaszającego oraz posiadać kartkę zawierająca nazwę wystawcy.
Regulamin w załączeniu.

Załączniki do pobrania:

# Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
1 doc Regulamin konkursu na najładniejszy wieniec dożynkowy 45 KB 230