Harcerze zapraszają na koncert dla chorego kolegi

U Patryka zdiagnozowano nowotwór złośliwy. Aby mu pomóc, jego przyjaciele harcerze zorganizowali dla niego koncert charytatywny. W tę pomoc można się włączyć – już w sobotę, 18 czerwca!

– Serdecznie zapraszamy do udziału w koncercie charytatywnym dla Patryka – zucha, który należy do 8 Gromady Zuchowej „Zwierzątkowo” ze Szczepu Drużyn Ósmych HARC. Jest to kolega naszych harcerzy z 8 DH „TROP” w Woli Krzysztoporskiej. Należą do tego samego szczepu. Możecie Państwo wziąć udział w koncercie poprzez zakup biletu – cegiełki, jak również zachęcamy do udziału w licytacji bardzo pięknych przedmiotów, jest m.in. koszulki z podpisami piłkarzy z polskiej reprezentacji – zachęca Katarzyna Michalak.

WYPOWIEDZMY WOJNĘ RAKOWI! Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC serdecznie zaprasza na koncert charytatywny, który odbędzie się 18.06.2016 o godz. 18.00 w MOK w Piotrkowie Trybunalskim.

Wystąpią:
U Studni – członkowie zespołu Stare Dobre Małżeństwo
Sergiusz Stańczuk – warszawski bard
Koncert poprowadzą Maciej Łagodziński i Bartek Gumulec.

CENA CEGIEŁKI 30 ZŁ
do zakupienia w MOK i siedzibie Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC (Zamurowa 1).
PODCZAS KONCERTU ODBĘDZIE SIĘ LICYTACJA NIEZWYKLE ATRAKCYJNYCH PRZEDMIOTÓW.
Wszystkie zebrane środki przeznaczone będą na leczenie PATRYKA WYSMYKA – naszego zucha z 8 GZ Zwierzątkowo ze Szczepu Drużyn Ósmych Harc.
U Patryka zdiagnozowano nowotwór złośliwy – zwojaka zarodkowego z przerzutami do kości.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO BITWY!
NR KONTA: 63 1500 1605 1216 0004 1155 0000
#wypowiadamywojnerakowi