II Rodzinne Kolędowanie w Woli Krzysztoporskiej

Na scenie zespół samorządowy, dzieci, zespół muzyczny

To był wieczór pełen świątecznej magii, kolęd i pastorałek – 6 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej odbyło się II Rodzinne Kolędowanie.

Gości powitał i koncert poprowadził dyrektor GOK Marcin Pawlikowski, a jako pierwsze na scenie pojawiły się maluchy z Przedszkola Samorządowego w Woli Krzysztoporskiej i grupy działającej przy GOK.
Później kolędy i pastorałki śpiewali uczniowie szkół podstawowych, a akompaniował im wspaniały zespół muzyków z terenu gminy, w którym znaleźli się: Paweł Filipek (instrumenty klawiszowe), Błażej Ginglas (gitara solowa), Paweł Kwiatkowski (gitara basowa), Jarosław Stępień (puzon i tenor), Maciej Kędzierski (saksofon tenorowy), Artur Jarzębski (trąbka), Piotr Toma (instrumenty perkusyjne), Emil Paszta (gitara elektroakustyczna).
Świąteczne utwory zaśpiewały także Pasjonatki, a na koniec na deskach GOK pojawił się zespół samorządowy, w składzie którego znaleźli się: przewodnicząca Rady Gminy Małgorzata Gniewaszewska, wójt Roman Drozdek, jego zastępca Mieczysław Warszada oraz gminny informatyk Błażej Ligęza.
Występy zakończyło wspólne kolędowanie oraz słodki poczęstunek.

Na zdjęciach uczestnicy II Gminnego Kolędowania, zaproszeni goście i widzowie.

Fot. Anna Wiktorowicz