Usługa ePodatki umożliwia ciągły, bezpłatny dostęp do aktualnych informacji o posiadanych wobec Gminy Wola Krzysztoporska zobowiązaniach finansowych. Użytkownik posiadający zobowiązania podatkowe w Gminie Wola Krzysztoporska, może przeglądać i weryfikować na swoim indywidualnym koncie wymiar podatków i opłat za pośrednictwem Internetu. Informacje są tożsame  z danymi w systemie informatycznym Urzędu Gminy, a przeglądanie konta jest możliwe 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Użytkownikiem systemu ePodatki może być zarówno osoba prawna  jak i fizyczna.

Aby skorzystać z usługi trzeba tylko wypełnić elektroniczny formularz, a po otrzymaniu zaproszenia na podany adres mailowy udać się do Urzędu Gminy w Woli Krzysztoporskiej celem zweryfikowania tożsamości. W systemie można sprawdzić należności pozostałe do opłacenia i terminy płatności. Dzięki systemowi można też przejrzeć i  zweryfikować informacje, na podstawie których naliczane są podatki i opłaty.

Poniżej (załącznik) dostępny jest do pobrania pełny regulamin korzystania z systemu e-Podatki w Urzędzie Gminy Wola Krzysztoporska.

Kliknij aby przejść do systemu

Załączniki do pobrania:

# Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
1 pdf Regulamin ePodatki Regulaminu korzystania z systemu e-Podatki w Urzędzie Gminy Wola Krzysztoporska
269 KB 1033