Karnawałowa zabawa w Stradzewie

Tańce, kolorowe przebrania, a nawet karaoke – tym wszystkim mogli się cieszyć mieszkańcy Stradzewa podczas balu karnawałowego zorganizowanego przez panie z lokalnego Koła Gospodyń Wiejskich.

Zabawa karnawałowa odbyła się w ubiegłą sobotę (23 stycznia). Atrakcji dla dużych i małych było co nie miara. Konkursy, gry, a nawet karaoke przygotowała i poprowadziła przewodnicząca KGW Stradzew Ewa Ceglarek. – Do występów przy mikrofonie ustawiała się kolejka. Były też tańce na gazecie, przenoszenie piłeczki na łyżce i drużynowe wyścigi z balonami – opowiada przewodnicząca.
Dzieci wróciły do domu po 20.00, a dorośli bawili się do samego rana, korzystając także ze smacznego poczęstunku przygotowanego przez panie z KGW Stradzew.
– Jeszcze raz dziękujemy władzom gminy za sprzęt audiowizualny, dzięki któremu mogliśmy poprowadzić tak udaną zabawę – dodaje Ewa Ceglarek.

Przypomnijmy, że sprzęt dla KGW Stradzew trafił do sołectwa 2 lata temu, w momencie oddania do użytku odnowionego Domu Ludowego w tej miejscowości.