Kaufland w Rokszycach chce zatrudnić 200 osób!

Centrum Dystrybucyjne Kaufland w Rokszycach (gmina Wola Krzysztoporska) chce zatrudnić 200 osób, i to najchętniej mieszkańców okolicznych miast i gmin.

IMG_8016– Szukamy ludzi do pracy! I to dużo! Zależy nam, aby to właśnie mieszkańcy okolicznych miast i gmin znaleźli u nas stałe, stabilne zatrudnienie. Jesteśmy pracodawcą o ugruntowanej pozycji na rynku. Magazyn w Rokszycach będzie w tym roku obchodził 10-lecie istnienia. Obecnie zatrudniamy około 500 pracowników. Jesteśmy pracodawcą, którego pracownicy tworzą świetny zespół. Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, uczciwe zasady zarządzania oraz bogaty pakiet socjalny – mówił podczas spotkania z włodarzami miast i gmin Mateusz Staniszewski, dyrektor Centrum Dystrybucyjnego w Rokszycach. Była też okazja, żeby obejrzeć jedno z największych centrów logistycznych, a w nim najwyższy w kraju, bo aż 37-metrowy, supernowoczesny, samoobsługowy magazyn.
Na spotkaniu obecny był również wójt gminy Wola Krzysztoporska Roman Drozdek, który zobowiązał się pomóc w dotarciu z ofertą pracy do jak największej liczby mieszkańców gminy.
Już w najbliższą środę – 29 czerwca – informacja o naborze pracowników trafi do wszystkich sołtysów gminy Wola Krzysztoporska. Jeśli zainteresowanie mieszkańców będzie duże, w gminie zorganizowane zostanie spotkanie z przyszłym pracodawcą.
– Co wtorek o 09:00 mamy też tzw. godzinę otwartych drzwi. Można podjechać do nas i zapoznać się z ofertą, jak i obejrzeć magazyn – dodaje Sylwia Bardeli z Działu Personalnego Kauflandu.

Swoją ofertę pracy przedstawiciele Centrum Dystrybucyjnego przedstawili również podczas Święta Gminy Wola Krzysztoporska (19 czerwca). A do pracy potrzeba przede wszystkim mężczyzn na stanowisko „magazynier wydania towaru”.

Jak skontaktować się z potencjalnym pracodawcą?

Aplikacje należy przesyłać pod adresem:
Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp.k.
Centrum Dystrybucyjne
Rokszyce 1 nr 46a
97-371 Wola Krzysztoporska
Tel. 44 645-35-10
rekrutacja_logistyka@kaufland.pl

Informacje są także dostępne w Urzędzie Gminy w Woli Krzysztoporskiej.