W imieniu Centrum Rozwoju Kompetencji Województwa Łódzkiego i PGE Polskiej Grupy Energetycznej informujemy o zbliżającym się naborze na dofinansowanie kursów i szkoleń w ramach projektu Zawodowa reaktywacja. Nabór nr 18 rozpocznie się 18 maja 2026r. o godz. 17:00.
📅18 maja 2026 r. o godz. 17:00 rozpocznie się nabór wniosków na dofinansowanie do kursów i szkoleń.
Ta runda naboru dedykowana jest TYLKO dla pracowników zatrudnionych w sektorach: górniczym, energetycznym i okołogórniczym, z obszaru transformacji (OT).
💡Jeżeli jesteś osobą dorosłą i pracujesz na obszarze transformacji w w/w sektorach, możesz skorzystać z dofinansowania na kursy/szkolenia.
Wysokość dofinansowania do 11.000 zł (w tym 7% wkładu własnego).
Wnioski można składać wyłącznie elektronicznie od 📆18 MAJA 2026 r. od godz. 17:00 na stronie: zawodowareaktywacja.pl.
Wcześniej należy się zarejestrować w systemie.
👉Lider projektu – Centrum Rozwoju Kompetencji WŁ i PGE w Woli Grzymalinej
👉Partnerzy projektu – Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny i Inovatica
