LKS Wola Krzysztoporska podsumowuje rundę jesienną

Jak jesienią zaprezentowali się na boisku piłkarze LKS Wola Krzysztoporska?

– Seniorzy występujący w grupie 5 klasy A zakończyli rundę jesienną na 10. pozycji, zdobywając 14 punktów (bramki15-29).W grupie tej są bardzo małe różnice punktowe, a nasz zespół traci do 3 miejsca tylko sześć punktów. Pokonując w ostatnich kolejkach GKS II Bełchatów 3-0 i Victorię Żytno 2-3, drużyna potwierdziła, że stać ją na włączenie się do walki o wyższe cele – mówią przedstawiciele klubu.
Zespół trampkarzy występujący w grupie 3 C2 zajął wysokie 2 miejsce z dorobkiem punktowym 16 (bramki 32-21). Jest to najstarsza grupa młodzieżowa w klubie – grają w niej chłopcy z rocznika 2006/2007.
– Najmłodsza grupa młodzików D-2 grupa 6 zajęła 5. Miejsce, zdobywając 3 punkty (bramki 11-29) w rozgrywkach jesiennych. Jest to najliczniejszy zespół w klubie. Na treningi i mecze przychodzi ponad 25 osób. Grają tam chłopcy i dziewczęta z roczników 2008/2009/2010. Utworzony w sierpniu zespół dziewcząt jest zespołem przedrozgrywkowym, ale są w nim zawodniczki, które z powodzeniem już teraz mogłyby grać w rozgrywkach ligowych dodaje trener Janusz Trzaska.

Należy dodać, że treningi prowadzą trenerzy z uprawnieniami UEFA. Klub LKS Wola Krzysztoporska reprezentują dzieci z terenu całej gminy (Kozierogi, Bujny, Siomki, Wygoda, Radziątków, Kacprów, Pawłów, Krzyżanów i Wola Krzysztoporska), co bardzo cieszy działaczy i trenerów.