Mała Książka Wielki Człowiek

wyprawka czytelnicza dla dzieci - dziecko z książkami

Drodzy rodzice! Zapiszcie swoje dzieci do biblioteki, odbierzcie wspólnie wyprawkę czytelniczą i propagujcie z nami czytanie od najmłodszych lat! – zachęca kierownik Gminnej Bibliotece Publicznej w Woli Krzysztoporskiej Joanna Filipek.

W związku z przystąpieniem do projektu „Mała Książka Wielki Człowiek” już od czwartku, 1 października w Gminnej Bibliotece Publicznej w Woli Krzysztoporskiej oraz Filiach Bibliotecznych w Bujnach, Gomulinie i Woźnikach będą wydawane wyprawki czytelnicze dla dzieci.
– Każde dziecko urodzone w latach 2014-2017, które posiada już kartę biblioteczną w jednej z naszych bibliotek lub chce zostać czytelnikiem, serdecznie zapraszamy do nas wraz z rodzicem czy opiekunem po odbiór wyprawki, na którą składają się: książeczka z opowiadaniami polskich autorów oraz piękna karta małego czytelnika. Przy każdej kolejnej wizycie w bibliotece, podczas której będą wypożyczone książki, bibliotekarz na karcie małego czytelnika będzie przyklejał naklejkę. Po uzbieraniu 10 naklejek dziecko otrzyma dyplom małego czytelnika oraz drobne gadżety – zachęca Joanna Filipek z GBP w Woli Krzysztoporskiej.
Do zobaczenia w Bibliotece!