Możemy pomóc Gabrysiowi!

Uśmiechnięty chłopiec na zjeżdżalni - widoczne deformacje dłoni

„Jedyne, czego tak bardzo chcieliśmy, to mieć zdrowe dziecko, takie, które nigdy nie poczuje, że różni się od innych dzieci. Los miał dla nas inny plan, pokazał swą brutalność, którą próbujemy zwalczać na każdym kroku…” – piszą pochodzący z terenu gminy Wola Krzysztoporska rodzice 3-letniego Gabrysia. Możemy im pomóc!

– Gabryś urodził się z rozszczepem dłoni i stóp. Przeszedł już kilka operacji, a każda z nich budziła w nas te same uczucia, lęku i strachu o sprawną przyszłość naszego synka – piszą rodzice 3-latka. – Często trudno było nam ukryć łzy złości, bezradności czy żalu do całego świata, dlaczego nasz ukochany synek musi przez to przechodzić. Osiągnęliśmy już naprawdę wiele, czujemy, że do osiągnięcia sprawności Gabrysia brakuje już naprawdę niewiele. Dzielą nas od tego ogromne pieniądze, które z Waszą pomocą możemy zdobyć!
Lekarze ze szpitala, w którym dotychczas był operowany nasz synek, nie podjęli się rozdzielenia palcozrostu i złączenia rozszczepu przy prawej dłoni. Nie poddaliśmy się jednak i szukaliśmy ratunku dla Gabrysia. Umówiliśmy się na wizytę w Paley European Institute u dr Paley. Po wyczerpującej konsultacji Gabriel został zakwalifikowany do operacji, podczas której lekarze rozdzielą zrośnięte palce, dokonają korekty ich ustawienia oraz zlikwidują rozszczep, przez co poprawi się funkcjonalność dłoni i jej wygląd. Prosimy o pomoc, by życie naszego synka było lepsze i sprawniejsze – apelują rodzice Gabrysia, a my razem z nimi.
Mimo że obecnie Gabryś mieszka w Bełchatowie, to rodzice pochodzą z terenu naszej gminy i wciąż są z nią związani – tu pracują, tu mieszka i żyje cała najbliższa rodzina. Okażmy więc solidarność z naszymi mieszkańcami!

Wpłat na zbiórkę można dokonać na stronie fundacji lub przelewem na konto:

Odbiorca
Fundacja Siepomaga
Pl. Władysława Andersa 3
61-894 Poznań

Numer w Alior Banku
89 2490 0005 0000 4530 6240 7892
IBAN: PL89249000050000453062407892
Kod BIC/SWIFT: ALBPPLPW

Tytułem
24758 Gabryś Roksela darowizna

Potrzeba ponad 300 tys. zł. Dotąd (stan na 5 listopada) zebrano niewiele ponad 8% tej sumy.

Prócz zbiórki na SIEPOMAGA (https://www.siepomaga.pl/raczka-gabrysia) rodzice i ich przyjaciele organizują licytacje na Facebooku (Licytacje dla Gabrysia). Można też zbierać plastikowe nakrętki.

Każda pomoc jest ważna i bardzo potrzebna!