„Najbardziej lubię rysować…”

Jeśli twoje dziecko lubi rysować, zgłoś je do konkursu plastycznego organizowanego przez Stowarzyszenie Rozwoju przez Sztukę „Trakt” z Piotrkowa Trybunalskiego.

III Powiatowy Konkurs Plastyczny „Najbardziej lubię rysować…” skierowany jest do dzieci w wieku 3 – 10 lat mieszkających na terenie powiatu piotrkowskiego. – Mamy nadzieję na liczny udział dzieci nieuczęszczających do przedszkola – mówi Krystyna Popielska, koordynator konkursu. – Naszym celem jest rozwijanie wyobraźni oraz twórczych umiejętności oraz prezentacja i popularyzacja prac plastycznych dzieci. Zadaniem uczestników będzie samodzielne stworzenie dowolną techniką płaską (ołówek, kredka, farby itp. – prosimy o niestosowanie materiałów sypkich i plasteliny) pracy plastycznej w formacie nie większym niż A3. Zadaniem rodziców (lub kogoś z rodziny) będzie zaś krótki opis wypowiedzi sformułowanej przez dziecko na temat stworzonej pracy – dodaje.

Prace należy przesłać do dnia 30.04.2016 r. pod adresem:

Stowarzyszenie Rozwoju przez Sztukę „Trakt”
ul. Modrzewskiego 13/38
97-300 Piotrków Trybunalski

Wręczenie nagród III edycji Konkursu odbędzie się w Szkole Podstawowej w Gorzkowicach. O wynikach Konkursu, miejscu i terminie rozdania nagród organizatorzy zawiadomią laureatów telefonicznie lub mailowo.
Ewentualne pytania można kierować do koordynatorki Konkursu, Krystyny Popielskiej: 726-161-632.

Szczegółowy Regulamin w załączeniu.

Załączniki do pobrania:

# Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
1 doc Regulamin III konkursu plastycznego 28 KB 559