„Oldboye” z Woli Krzysztoporskiej mistrzami gminy

Piłkarze w czerwonych strojach podczas akcji przy piłce

Mistrzostwa Gminy Wola Krzysztoporska w Piłce Nożnej Drużyn 6-osobowych o puchar wójta gminy Romana Drozdka rozegrane zostały w niedzielę (13 maja) na boisku „Orlik” przy Szkole Podstawowej w Bujnach.

Rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 10.00, a wzięło w nich udział 55 zawodników z 5 drużyny LZS z terenu gminy Wola Krzysztoporska.
Gra toczyła się systemem „każdy z każdym”. Ostatecznie mistrzostwo gminy i puchar wójta Romana Drozdka wywalczyła drużyna LZS „Oldboy” Wola Krzysztoporska. II miejsce i puchar prezesa OZPN w Piotrkowie Stanisława Sipy zdobył LZS Blizin. III miejsce i puchar przewodniczącego Powiatowego Zrzeszenia LZS Grzegorza Adamczyka przypadł drużynie LZS Radziątków. IV miejsce i puchar przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS Tomasza Woźniaka odebrał LZS Laski. V miejsce zajął LZS Parzniewice.

Najlepszym strzelcem turnieju został Błażej Strzelczyk z LZS „Oldboy” Wola Krzysztoporska.
Za najlepszego bramkarza uznano Tomasza Siwika z LZS Blizin.
Najlepszym piłkarzem turnieju został Mariusz Kupisz z LZS Radziątków.