Piłkarze LKS wrócili do gry

zawodnicy trenują na zaśnieżonym boisku

Od 15 stycznia zajęcia wznowili piłkarze LKS Wola Krzysztoporska. Młodzicy z rocznika 2007 r. wzięli udział w turnieju Polonia Cup, wygrywając z Polonią Piotrków 2-0, Kasztelanem Żarnów 1-0 i przegrywając z Czarnymi Rozprza 0-1 i Deco Włoszczowa 2-1. Ostatecznie zajęli 5 miejsce na 10 zespołów. Do treningów wróciła też drużyna seniorów.

– Treningi zespołów młodzieżowych odbywają się w sali SP Woli Krzysztoporskiej w każdy wtorek, środę i piątek w godz. 15.30 – 17.30. Chętnych serdecznie zapraszamy – mówią przedstawiciele klubu.
Po świątecznej przerwie do zajęć wróciła także drużyna seniorów. – Już za tydzień (30 stycznia) odbędzie się pierwszy sprawdzian formy w nowym roku, sparing z drużyną Szczerbca Wolbórz. 5-6 lutego zagramy z Pionierem Baby, w kolejny weekend, tj. 12-13 lutego rywalem będzie KS Mniszków, 19-20 planujemy sprawdzian z Concordią Piotrków, a 26/27 z Czarnymi Rozprzą. 5-6 marca to ostatni test przed rozpoczęciem ligi i ponownie rywalem będzie drużyna z Bab. O dokładnych terminach, godzinach i miejscu spotkań będziemy informować na stronie Facebooka LKS Wola Krzysztoporska – dodają przedstawiciele LKS Wola Krzysztoporska.

Fot. LKS Wola Krzysztoporska