Podsumowanie rundy jesiennej seniorów LKS Wola Krzysztoporska

Grupa piłkarzy LKS Wola Krzysztoporska w seledynowych koszulkach razem z trenerem stoi w kręgu; piłkarze trzymają się za ramiona

Drużyna seniorów LKS Wola Krzysztoporska na półmetku rozgrywek klasy „A” grupy 6. zajmuje 6. miejsce z dorobkiem 18 punktów (bramki 26-23).

Na ten wynik złożyło się 5 meczów wygranych, 3 remisy i 4 porażki. – Z przebiegu rundy pozostał pewien niedosyt, ponieważ uważam, że drużynę stać na zajęcie miejsca w pierwszej trójce zespołów – mówi trener Janusz Trzaska. – Zabrakło skuteczności i piłkarskiego szczęścia, szczególnie w meczach z niżej notowanymi przeciwnikami. Najlepszym meczem drużyny było bez wątpienia spotkanie z liderem tabeli UKS Concordia Piotrków Trybunalski zakończone remisem 3-3, a najgorszym – mecz wyjazdowy z Victorią Żytno przegrany 3-1. Najlepszym strzelcem drużyny jest Mariusz Kupisz, który ma na koncie 8 trafień, po 4 bramki strzelili Maciej Rutkowski i Dawid Kraszkiewicz, a 3 gole należą do Krzysztofa Goździka. Najwięcej żółtych i czerwonych kartek uzbierali Adrian Delipacy, Dawid Kraszkiewicz i Dawid Goździk – dodaje trener.
Przygotowania do rundy wiosennej drużyna wznowi w styczniu. W planach jest rozegranie 6 meczów sparingowych: 6.02 – Jagiellonia Tuszyn, 13.02 – Gorzkowice, 20.02 – LZS Czarnocin, 27.02 – Pilica Tomaszów, 6.03 – UKS Concordia Piotrków Trybunalski, 13.03 – Pionier Baby.
– Specjalne podziękowania za wzorową współpracę drużyna składa zarządowi klubu, w skład którego wchodzą: Robert Nowakowski – prezes, Grzegorz Adamczyk, Mariusz Krzaczyński – wiceprezes, Monika Czarczyńska, Marek Dymus i Tadeusz Przybył – dodaje trener Janusz Trzaska.