Pomoc żywnościowa rozdana mieszkańcom

wydawanie pomocy żywnościowej

Produkty żywnościowe w ramach Programu Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową 2021-2027 zostały wydane mieszkańcom gminy Wola Krzysztoporska. Trafiły do 242 osób.

Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Woli Krzysztoporskiej 27 czerwca, dzięki uprzejmości Ochotniczej Straży Pożarnej w Bogdanowie na czele z Krzysztofem Mielczarkiem już po raz kolejny uczestniczyli w wydawaniu paczek żywnościowych z Programu Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową 2021-2027 Podprogram 2023 dla mieszkańców z terenu gminy Wola Krzysztoporska.
Pracownicy tutejszego Ośrodka w ramach w/w programu wystawili 122 skierowania, co w rezultacie przyczyniło się do uzyskania pomocy w formie bezpłatnych produktów żywnościowych dla 242 osób z terenu naszej gminy.
Było to pierwsze w tym roku rozdanie żywności. W kolejnych znajdą się produkty skrobiowe, artykuły warzywne i owocowe, mięsne czy dania gotowe.
– Szczególne podziękowania należą się panu Krzysztofowi Mielczarkowi reprezentującemu Ochotniczą Straż Pożarną w Bogdanowie, który swoim zaangażowaniem i koordynowaniem działań przyczynił się do sprawnej dystrybucji produktów. Za nieocenioną pomoc dziękujemy wszystkim strażakom oraz pracownikom Urzędu Gminy Wola Krzysztoporska – dodają pracownicy GOPS.
Program został zrealizowany dzięki CARITAS Archidiecezji Łódzkiej.

Fot. GOPS Wola Krzysztoporska