Regionalna Izba Gospodarcza zaprasza przedsiębiorców

Chcą wspólnie budować silny i sprawny samorząd gospodarczy. Regionalna Izba Gospodarcza w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza właścicieli firm z terenu gminy Wola Krzysztoporska do członkostwa i aktywizacji środowiska przedsiębiorców.

– Członkostwo w RIG-u daje możliwość poznania, współpracy oraz integrowania się firm powiatu piotrkowskiego, a przede wszystkim daje możliwość uczestniczenia w procesie budowy samorządu gospodarczego, który jest naturalnym partnerem samorządu terytorialnego w realizacji jego zadań – zachęca prezes RIG Anna Kowalewska, która skierowała też list do przedsiębiorców z terenu gminy Wola Krzysztoporska. Poniżej cytujemy jego obszerne fragmenty.

Przedsiębiorcy Gminy Wola Krzysztoporska

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do członkostwa w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Piotrkowie Trybunalskim – najstarszej i jedynej organizacji samorządu gospodarczego Ziemi Piotrkowskiej. Bardzo zależy nam na aktywizacji piotrkowskiego środowiska gospodarczego – co na pewno doprowadzi do lepszego wzajemnego poznanie przedsiębiorców, wzmocni współpracę oraz zintegruje firmy działające na obszarze ziemi piotrkowskiej.

Doskonałą okazją do rozpoczęcia współpracy, budowania oraz umacniania wzajemnych relacji między przedsiębiorcami będą zbliżające się obchody 800-lecia powstania Piotrkowa Trybunalskiego powiązane z ważnymi międzynarodowymi wydarzeniami gospodarczymi i kulturalnymi oraz z szeroką kampanią promocyjną miasta i możliwości gospodarczych przedsiębiorców ziemi piotrkowskiej.
(…)
W związku z tym zachęcamy do wzmocnienia grona firm członkowskich Regionalnej Izby Gospodarczej uczestniczących w procesie budowy samorządu gospodarczego w Polsce. Wspólnie będziemy mogli współpracować i działać, zarówno na rzecz ziemi piotrkowskiej, jak i dla ugruntowania i rozwoju samorządu gospodarczego oraz własnych biznesów.
Licząc na owocną współpracę w załączeniu przekazujemy deklarację członkowską, dostępną również na stronie internetowej RIG: www.rigpiotrkow.biz.pl.

Z wyrazami szacunku
Anna Kowalewska
Prezes RIG

Załączniki do pobrania:

# Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
1 jpg Deklaracja przystąpienia do RIG 76 KB 392