Rekrutacja do Szkoły Liderów

Plakat szkoła liderów - treść jak w informacji

Szkoła Liderów to propozycja dla osób zaangażowanych społecznie, chcących zdobywać wiedzę i rozwijać umiejętności. Program składa się z 6 weekendowych szkoleń w Warszawie, w trakcie których uczestnicy wezmą udział w wykładach, warsztatach oraz spotkaniach mentoringowych. Udział w Szkole Liderów jest bezpłatny, organizatorzy zapewniają również nocleg oraz wyżywienie podczas zjazdów.

Szkoła liderów - plakat na białym tle; treść jak w informacjiCo oferują organizatorzy?
Tematyka zajęć obejmuje m.in.: prawo administracyjne, dostęp do informacji publicznej, społeczną kontrolę władzy publicznej, wystąpienia publiczne, leadership, przeciwdziałanie przyczynom przestępczości. Zajęcia prowadzone są w formie wykładów i warsztatów.

Oprócz weekendowych zjazdów uczestnicy wybierają mentorów, którzy towarzyszą im przez cały czas trwania szkolenia. W trakcie zajęć mentoringowych kursanci Szkoły Liderów doskonalą praktyczne umiejętności sporządzania wniosków, petycji i innych pism niezbędnych w prowadzeniu działalności strażniczej.

Małe grupy zajęciowe zapewniają zindywidualizowane podejście do każdego kursanta. Dodatkowo, uczestnicy mogą spróbować sił w organizowanych w trakcie Programu konkursach, a także mają możliwość publikacji własnych tekstów na stronie www.administracjapodkontrola.pl.

Plakat szkoła liderów - treść jak w informacjiKogo poszukują organizatorzy?
– osób zaangażowanych lokalnie,
– zainteresowanych działalnością kontrolną i strażniczą,
– aktywistów i członków organizacji pozarządowych,
– zaangażowanych społecznie studentów prawa i administracji.

Udział w Szkole Liderów jest bezpłatny, organizatorzy zapewniają również nocleg oraz wyżywienie podczas zjazdów.

W tym roku do udziału w Programie zaproszonych będzie 40 osób.

Jak aplikować?

Żeby wziąć udział w programie, należy wypełnić formularz rekrutacyjny oraz przesłać na adres mailowy oświadczenie o danych osobowych.
Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 9 lutego 2021 roku.

Więcej informacji oraz link do rekrutacji: https://administracjapodkontrola.pl/aktualnosci/rekrutacja-do-ii-edycji-szkoly-liderow-programu-administracja-pod-kontrola/

Załączniki do pobrania:

# Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
1 pdf Broszura Administracja pod kontrolą 591 KB 203