Rodzinny festyn w Mąkolicach za nami!

mieszkańcy przed domem ludowym

Był grill, przysmaki, loteria fantowa, a dla dzieci dmuchana zjeżdżalnia i zabawa w pianie. Tak początek wakacji świętowały Mąkolice.

Pogoda nie spłatała figla i mieszkańcy Mąkolic mogli 25 czerwca bawić się na świeżym powietrzu do białego rana. Koło Gospodyń Wiejskich wspólnie z Ochotniczą Strażą Pożarną i sołtysem Mąkolic przygotowało dla mieszkańców sporo atrakcji. Był grill, poczęstunek, loteria fantowa zorganizowana przez OSP Mąkolice, a dla dzieci dmuchana zjeżdżalnia, zabawa w pianie, brokatowe tatuaże i oczywiście mnóstwo dobrej zabawy.

– Sobotni festyn rodzinny nie odbyłby się bez pomocy znamienitych sponsorów i partnerów. Serdecznie dziękujemy za wparcie finansowe, merytoryczne i osobowe takim podmiotom, jak: Tlen & Natura Warszawa Witold Gruszczyński Joanna Zawadzka, Aneta Kubera i Włodzimierz Kubera, Ewelina Konecka i Tomasz Jakubczyk, TRANS OCHRONA Marcin Wolankiewicz i Michał Lacheta, MAZUR-BUD Rafał Mazurczyk, Magdalena Ociepa, ZPUH Czesław Książek – Masarnia Piekary 29, Adrian Tomasz Kwiaciarnia Cuda-Wianki. Na kolejny rodzinny festyn zapraszamy już za rok – dodają organizatorzy.

Fot. Sołectwo Mąkolice