Rodzinny piknik w Radziątkowie

Piknik w Radziątkowie - gry i zabawy na placu gminnym

Było mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Tegoroczny piknik rodzinny w Radziątkowie odbył się 8 sierpnia. I – co ważne – dopisali nie tylko mieszkańcy, ale i sprzyjająca zabawie pogoda.

Dla wszystkich uczestników pikniku członkinie KGW przygotowały poczęstunek – słodkości dla najmłodszych oraz kiełbaski z grilla.
Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji – gry i zabawy, które zapewniła animatorka Edytka, słodkie nagrody za udział w konkursach, wata cukrowa, puszczanie baniek, dmuchana zjeżdżalnia. Największą atrakcją, nie tylko dla najmłodszych, okazała się piana i kurtyna wodna, którą zapewnili strażacy z OSP Wola Krzysztoporska.
Organizatorami pikniku byli: sołtys wsi Radziątków Nina Kupisz, sołtys wsi Kamienna Anna Kulik, członkinie Kół Gospodyń Wiejskich w Radziątkowie i Kamiennej oraz mieszkańcy.
– Dziękujemy z całego serca wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w przygotowaniu pikniku – mówią organizatorzy. – Dziękujemy również państwu Książkom z Piekar, państwu Rybakom z Radziątkowa, panu Karolowi Kulikowi (firma Max-Bud), państwu Stanikom (firma MTM sp. j.), Gminnemu Ośrodkowi Kultury oraz strażakom z OSP Wola Krzysztoporska.
Przewodniczące KGW – Monika Czarczyńska i Żaneta Kulik dziękują także koleżankom z kół za przygotowanie przepysznego poczęstunku i pomoc w organizacji pikniku.
Na pikniku nie zabrakło gości, wśród których znalazła się m.in. Kamila Kaczorowska – radna Gminy Wola Krzysztoporska.

Fot. KGW Radziątków i KGW Kamienna