Rodzinny piknik w Rokszycach

zabawy na placu

W Rokszycach bawiły się całe rodziny. 14 sierpnia odbył się tu piknik rodzinny zorganizowany wspólnie przez KGW oraz OSP. Piękna pogoda sprawiła, że przybyło na niego bardzo wiele osób z Rokszyc oraz z okolicznych miejscowości.

Na gości, zwłaszcza tych najmłodszych, czekało wiele atrakcji. Były dmuchańce, lody oraz wata cukrowa. Panie animatorki dbały o to, aby dzieci spędziły czas aktywnie i radośnie.
Dodatkową atrakcją dla milusińskich była przejażdżka na koniu oraz wozem strażackim – wszystko to oczywiście pod czujnym okiem strażaków.
Ponadto druhowie, jak co roku, zorganizowali loterię z nagrodami. Fanty zostały podzielone na kategorie wiekowe, tak aby każdy był zadowolony ze swojej niespodzianki.
Nie zabrakło także przysmaków przygotowanych przez panie z KGW. Tradycyjny grill, sałatki, chleb ze smalcem, ciasto czy lemoniada cieszyły podniebienie gości.
Festyn został zakończony wspólną dyskoteką, która trwała do późnych godzin wieczornych.
– Dziękujemy wszystkim, którzy pracowali nad organizacją i przebiegiem festynu, przybyłym gościom, dzieciom oraz naszym sponsorom – dodają organizatorzy wydarzenia.

Fot. Sołectwo Rokszyce