Rolnicy, macie folie i worki po nawozach? Przeczytajcie koniecznie!

Informujemy, że gmina Wola Krzysztoporska zamierza ubiegać się o środki z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.

W związku z tym gmina zobowiązana jest przygotować Inwentaryzację odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag na terenie gminy Wola Krzysztoporska – wymagany załącznika do wniosku o dofinansowanie.
Inwentaryzacja zostanie sporządzona na podstawie oświadczeń rolników i tylko rolnicy, którzy złożą oświadczenie, będą uprawnieni do nieodpłatnego zdania ww. odpadów.

Prosimy zainteresowanych rolników o wypełnienie poniższego oświadczenia (w załączeniu) i dostarczenie go do Urzędu Gminy Wola Krzysztoporska w terminie do 31 października 2019 roku.

Jeżeli gmina uzyska dofinansowanie – niżej wymienione odpady zostaną odebrane nieodpłatnie pod warunkiem, że zostaną dostarczone przez ich właścicieli we wskazane miejsce.
PROSIMY O MOŻLIWIE DOKŁADNE OSZACOWANIE MASY POSZCZEGÓLNYCH ODPADÓW!

Załączniki do pobrania:

# Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
1 doc oświadczenie_folie rolnicze 39 KB 472