Roman Drozdek i Maria Biegańska uhonorowani w plebiscycie „Dziennika Łódzkiego”

Roman Drozdek najpopularniejszym wójtem powiatu piotrkowskiego, Maria Biegańska druga w stawce sołtysów. Tę informację znamy już od jakiegoś czasu, ale oficjalne wręczenie statuetek w plebiscycie „Dziennika Łódzkiego odbyło się tuż przed końcem 2016 r.

W czwartek, 29 grudnia podczas uroczystej sesji Rady Powiatu Piotrkowskiego ogłoszono oficjalne wyniki plebiscytu „Dziennika Łódzkiego” i tygodnika „7 Dni” na Najpopularniejszego Wójta i Sołtysa Powiatu Piotrkowskiego 2016 r.
– Życzę, aby ta popularność była nie tylko źródłem osobistej satysfakcji, ale motywowała także do dalszej aktywnej pracy na rzecz naszych małych ojczyzn – gmin i wsi – gratulował laureatom Marek Obszarny, szef redakcji lokalnej „Dziennika Łódzkiego” w Piotrkowie Trybunalskim.
Zaszczytny tytuł Najpopularniejszego Wójta w SMS-owym głosowaniu zdobył włodarz gminy Wola Krzysztoporska Roman Drozdek.
– Czuję się zaszczycony i wyróżniony. Chciałbym w pierwszej kolejności podziękować redakcji „Dziennika Łódzkiego” za zorganizowanie plebiscytu, dzięki któremu mieszkańcy ziemi piotrkowskiej mogli wyrazić swoją opinię. Ale największe podziękowania kieruję do mieszkańców, którzy oddali na mnie głos. Zapewniam, że to wyróżnienie mnie nie zepsuje, a wprost przeciwnie – jeszcze bardziej zmobilizuje do pracy na rzecz gminy Wola Krzysztoporska i całego powiatu piotrkowskiego – mówił zwycięzca plebiscytu.
Laureatami kolejnych miejsc zostali: wójt gminy Grabica Krzysztof Kuliński i Janusz Jędrzejczyk, wójt gminy Rozprza.
Wśród sołtysów drugie miejsce i dyplom zdobyła Maria Biegańska, sołtys wsi Pawłów Górny (gmina Wola Krzysztoporska).
Jeszcze raz gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy wytrwałości w pracy samorządowej oraz nieustającego poparcia mieszkańców!