Rusza rekrutacja do Przedszkola Samorządowego

Rusza rekrutacja dzieci do Przedszkola Samorządowego w Woli Krzysztoporskiej.

Rekrutacja dzieci ubiegających się o przyjęcie po raz pierwszy do Przedszkola Samorządowego w Woli Krzysztoporskiej w roku szkolnym 2019/2020 będzie prowadzona:

od 1 do 22 marca 2019 roku

Rodzice dzieci składają wypełnione formularze zapisu oraz dokumenty/oświadczenia potwierdzające spełnianie kryteriów rekrutacyjnych.
Formularze zapisu można pobrać w sekretariacie oraz na stronie internetowej Przedszkola – www.przedszkolewola.szkolnastrona.pl.
Wypełnione formularze zapisu wraz z załącznikami potwierdzającymi spełnianie kryteriów i potwierdzenia woli prosimy składać w sekretariacie przedszkola od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 do 15.30, w podanym wyżej terminie.
Zapraszamy serdecznie dzieci, które nie są jeszcze przedszkolakami oraz ich rodziców i opiekunów na „Dzień otwarty” w sobotę, 9 marca 2019 roku o godz.10:00 (przewidywany czas spotkania – około 2 godz.). Przybyli goście będą mieli okazję zwiedzić przedszkole, poznać bliżej ofertę edukacyjną, porozmawiać z nauczycielami i pracownikami placówki, obejrzeć występ dzieci i wziąć udział w zajęciach i zabawach.