Siatkonoga, turbokozak i „zdrowe życie”

Dobra zabawa, piękna pogoda i mnóstwo nagród dla zwycięzców – to wszystko podczas „Turnieju siatkonogi dwójek oraz pozostałych konkurencji” zorganizowanego wspólnie przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i animatorów sportowych z orlika w Woli Krzysztoporskiej.

Konkurencje w ramach turnieju – a była nie tylko siatkonoga dwójek, ale i strzał w poprzeczkę, wkrętka z rzutu rożnego, strzał z połowy boiska bez odbicia od podłoża, żonglerka nogami ponad głową – rozegrane zostały 16 czerwca na orliku w Woli Krzysztoporskiej. A przeprowadzili je animatorzy sportowi – Błażej i Piotr. Dodatkowo młodsi uczestnicy rysowali kredą nt. „Żyję zdrowo”.

W każdej konkurencji, w swojej kategorii wiekowej za zajęcie I, II, III miejsca uczestnicy zostali wyróżnieni nagrodami oraz dyplomami. Oto zwycięzcy:

Siatkonoga dwójek:

I miejsce – Krzysztof Wiernicki i Dawid Magiera
II miejsce – Sebastian Lauks i Bartosz Brzozowski
III miejsce – Bartłomiej Kocałek i Paweł Ałaszewski

„Orlikowy” Turbokozak:

Kategoria senior:
I miejsce – Sebastian Lauks
II miejsce – Bartosz Brzozowski
III miejsce – Dawid Wszelaki

Kategoria do lat 15:
I miejsce – Jakub Szulc
II miejsce – Grzegorz Kocałek
III miejsce – Kacper Łęgowiak

Kategoria do lat 10:
I miejsce – Kacper Wikliński
II miejsce – Nikodem Gadula
III miejsce – Bartosz Kulka

– Piękna pogoda oraz świetne humory w tym dniu nikogo nie opuszczały. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w Turnieju i zapraszamy do udziału w Spartakiadzie Wakacyjnej 2018. Szczegóły wkrótce! – dodaje Marta Kopacka z GKRPA.

(materiał: GKRPA)