Spis Powszechny 2021: konkurs filmowy dla uczniów podstawówek

plakat narodowego spisu powszechnego na niebieskim tle czworo uśmiechniętych ludzi w różnym wieku; napis konkurs filmowy dla szkół podstawowych; informacje jak w treści

Urząd Statystyczny w Łodzi pod patronatem TVP3 Łódź organizuje konkurs filmowy dla szkół podstawowych. Prace konkursowe można nadsyłać do 12 czerwca 2021. Dla najlepszych przewidziano nagrody.

plakat narodowego spisu powszechnego na niebieskim tle czworo uśmiechniętych ludzi w różnym wieku; napis konkurs filmowy dla szkół podstawowych; informacje jak w treści, nagrodyKonkurs ma na celu promowanie idei Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 oraz stwarza uczestnikom możliwość zaprezentowania talentu, kreatywności i pomysłowości.
Zadaniem uczestnika jest wykonanie filmu promującego ideę spisu powszechnego, który w sposób oryginalny, pomysłowy i kreatywny odpowie na pytanie „Dlaczego liczy się każdy?”.
Konkurs kierowany jest do uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych.
Formularze zgłoszeniowe i regulamin w załączeniu.
Ponadto uruchomiono stronę internetową, na której zamieszczane będą wszystkie informacje związane z konkursem: https://lodz.stat.gov.pl/nspkonkursfilmowy.

Załączniki do pobrania:

# Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
1 pdf Regulamin _filmik_NSP_26.04 378 KB 236
2 doc zal.1 _filmowy 37 KB 219
3 pdf zal.1 _filmowy 470 KB 254