Spotkanie z księdzem kulturystą

O aktywności, zdrowym odżywianiu i zachowaniu życiowej równowagi 3 lutego w Woli Krzysztoporskiej opowie m.in. ksiądz kulturysta Artur Grzegorz Kaproń.

Spotkanie odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej (ul. Południowa 2) już 3 lutego (w sobotę) w godzinach 15.00 – 18.00.

– Zapraszamy głównie młodzież, ale również wszystkich zainteresowanych tematyką na spotkanie z księdzem trenerem, czyli ks. Arturem Grzegorzem Kaproniem, Daisy Cieślak i Arturem Cicheckim zaprasza Beata Wieczorek ze stowarzyszenia „Aktywnie do woli” – organizator spotkania. – Chcemy opowiedzieć Wam troszkę o zdrowym odżywianiu, o tym, jak ważna jest aktywność w życiu każdego człowieka, utrzymanie dobrego stanu zdrowia fizycznego i psychicznego, zachowanie życiowej równowagi, która może stać się drogą do Waszego rozwoju – zachęca.

Kogo będzie można posłuchać?

Ksiądz Artur Kaproń – proboszcz parafii pod wezwaniem św. Maksymiliana Marii Kolbego w Osiecznicy. Człowiek niezwykle pogodny, który dzieli się swoją pozytywną energią i na co dzień stara się pogodzić posługę kapłańską ze swoją pasją – kulturystyką.

Daisy Cieślak – pasjonatka, ambitna studentka II roku dietetyki, tancerka, osoba niezwykle aktywna i uśmiechnięta. Autorka publikacji w Internecie, która właściwym odżywianiem interesuje się odkąd pamięta.

Artur Cichecki – trener z wieloletnim doświadczeniem, uczestnik zawodów kulturystycznych, sędzia sportów sylwetkowych. Kilkunastoletni staż treningowy z czasem pozwolił mu połączyć swoją pasję z życiem zawodowym. Specjalista w kształtowaniu sylwetki.
Wstęp wolny!
Serdecznie zapraszamy do Woli Krzysztoporskiej!