Studniówka w Bujnach z akcentem ludowym

polonez w wykonaniu uczniów ubranych w stroje ludowe

W pierwszą sobotę ferii uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach bawili się podczas tradycyjnej studniówki. Tradycyjnej także dlatego, że początek zaplanowano… na ludowo.

W zabawie towarzyszyli im: dyrekcja, nauczycie, rodzice oraz zaproszeni goście: starosta powiatu piotrkowskiego Piotr Wojtysiak, przewodniczący Konwentu Dziekanów Korpusu Oficerów Zawodowych płk Krzysztof Jewgiejuk oraz przedstawiciel bełchatowskiego Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt Łukasz Milczarek.
Ten niepowtarzalny wieczór beztroskiej zabawy i pięknych wzruszeń rozpoczął się tradycyjnym polonezem, któremu w tym roku towarzyszył akcent ludowy. Po pięknym tańcu nie zabrakło życzeń od dyrektor szkoły Mirosławy Kaczmarek-Michalak i zaproszonych gości. – Życzę jak najlepszych wyników na egzaminach maturalnych i zawodowych oraz samych dobrych wyborów w życiu, których konsekwencją będzie spełnienie marzeń, szczęście, radość i rozwijanie pasji – mówiła dyrektor szkoły.
Po części oficjalnej rozpoczęła się szalona zabawa. – Było dużo humoru, dobra muzyka i niezwykła atmosfera – mówią jej uczestnicy.
(Zdjęcia dzięki uprzejmości Foto-Video-Budka)

Fot. ZS CKZ Bujny dzięki uprzejmości Foto-Video-Budka